ACN ROBOTICS automatyka

Specjalizujemy się w projektowaniu

i wykonywaniu stanowisk zrobotyzowanych.

ACN ROBOTICS robotyka

Specjalizujemy się w projektowaniu

i wykonywaniu stanowisk zrobotyzowanych.

ACN ROBOTICS szkolenia

Specjalizujemy się w projektowaniu

i wykonywaniu stanowisk zrobotyzowanych.

heavy

Szkolenia

Szkolenia to w dzisiejszych czasach najlepszy sposób podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Można bez wahania stwierdzić, że nie istnieją lepsze metody zdobywania wiedzy praktycznej, która bezsprzecznie warta jest więcej niż książkowa, często zdecydowanie oddalona od rzeczywistych warunków, w których przychodzi nam żyć i pracować.Teoria schodzi na drugi plan, szkolenia są przede wszystkim praktyczne. Praktyczne szkolenia – tylko takie mogą uczynić z nas ekspertów w swojej (i nie tylko) dziedzinie. Ćwiczenia praktyczne sprawdzają nasze umiejętności – stawiają nas przed problemami, z którymi prawdziwy ekspert powinien sobie radzić. Tak naprawdę szkolenia są olbrzymim pożytkiem zarówno dla firm, jak i dla poszczególnych pracowników. Szkolenie dostosowane do potrzeb danej firmy pozwala jej osiągnąć lepszą specjalizację, a co za tym idzie zbliżyć się do celu naczelnego – powiększenia wartości firmy.

Firma ACNRobotics tworzy sprzyjające warunki do efektywnego zdobywania wiedzy i umiejętności. Ponieważ robimy to z pasją, kontakt z nami będzie prawdziwą przyjemnością.

Zapraszamy na nasze szkolenia z zakresu:

Programowania i obsługi robotów Motoman ze sterowaniami RX, ERC, MRC, XRC i NX100,

Programowania i obsługi robotów Fanuc ze sterowaniem RJ2.

Dokładne informacje na temat szkoleń dostępne są na zapytanie.

Typ szkolenia:

Obsługa i programowanie

– podstawowy

Programowanie – zaawansowany

O FIRMIE

ACN Robotics głównym celem jest zapewnienie Państwu uprzejmej i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu stanowisk zrobotyzowanych. Nasza kadra gwarantuje wysoką jakość i solidność wykonywanych prac.

KONTAKT

ACN ROBOTICS

ul. Wiejska 13 46-050 Przywory

+ 48 501-467-229

a.culic@acnrobotics.pl

©  2019 ACN Robotics. Projekt strony Studio Graficzne EPIGRAFIKA